Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Montaż tempomatu a bezpieczeństwo.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Montaż tempomatu a bezpieczeństwo.

    Okropny jest, jesli sprawdza się wizualizacje nowego superba to go zabije smiechem..

  • #2
    Montaż tempomatu a bezpieczeństwo.

    Wiatm. Zastanawiam się nad montażem w mojej octavii tempomatu, silnik AXR 2007r. I trochę się zastanawiam czy jest to bezpieczne, chodzi mi czy nie będzie potem problemów z elektryką w samochodzie i jak sam tempomat będzie się zachowywał. Znalazłem ogłoszenie na allegro Link Szukałem na forum podobnego tematu ale nie znalazłem. Pozdrawiam.

    Komentarz


    • #3
      bartez55, a co się ma dziać :?: dużo ludzi dokłada sobie tempomat sam jestem taka osoba i nie zauważyłem żadnego zagrożenia :wink: wręcz przeciwnie same plusy Nie wachaj się tylko zakładaj. Jak być był że śląska to mogę ci polecić bardzo dobrego fachowca o tempomatow. Jest to kolega z forum o nicku koleś
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        Jestem z Dolnego Śląska. Znalazłem tą akucję na allegro z Jeleniej Góry, także chyba się umówie z tym gościem. A może ktoś zna kogoś na Dolnym Śląsku do polecenia?

        Komentarz


        • #5
          Podepnę się pod temat. Czy tempomaty, a raczej przełączniki świateł z tempomatem dostępne na allegro do grupy VW wymagają jakiegoś dodatkowego okablowania? A może ktoś z łódzkiego ma jakiś doświadczenie w montażu tempomatu u siebie.


          A na garnku tak jak drut napisane było MJUT

          Komentarz


          • #6
            piszcie Panowie do kolegi koleś
            robi wiązki , zakłada tempomaty , 100% profesjonalizm i zna się na rzeczy
            jest O1 RS 1.8T XENON
            była O1 1.9 TDI AGR

            Komentarz


            • #7
              crazykoko, może zapytaj kolegi Enriquez
              SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
              ​​​
              Grzegorz

              Moja Ambitna Czarnula

              Komentarz


              • #8
                Cześć,

                Znacie może kogoś z Mazowieckiego kto się tym zajmuje ?

                Komentarz


                • #9
                  u nas w AQY z przepustnicą na linkę raczej będzie problem z tempomatem. Widziałem na ebayu oryginalny zestaw bo takowe bywały z przepustnicą na linkę, to coś koło ~1000pln

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam kolegę koleś ze Świętochłowic, ogromna wiedza techniczna i zaangażowanie w pomoc! Miło, sprawnie i niedrogo! Właśnie sam stałem się posiadaczem komutera i tempomatu w swojej OII Mint. Pozdrawiam i zachęcam do montażu - "tempo" to super sprawa!

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X